Fatura Ödeme Sistemi - Fatura Ödeme Sistemi, FÖS, Fatura Ödeme Sistemleri

Fatura Ödeme Sistemi

 Anasayfa / Hizmetler / Fatura Ödeme Sistemi

Fatura Ödeme Sistemi

         Şirketimiz fatura tahsilatında pazarlama anlaşması yaparak Pratik İşlem temsilcisi olmanıza olanak sağlar. Bu sayede anlaşmalı olarak Pratik İşlem' in alt yapısını kullanarak işlem yapmaktadır. Fatura tahsilatında tüm anlaşmalı kurumların işlemleri online olarak gerçekleşmektedir. Fatura Ödeme Sistemi ve aynı ekranda  Toptan Kontör satışı ve diğer hizmetler ile ek gelirler elde etmenizi sağlayacak yeni ürünler ekleyeceğiz.

         Günü geçmiş ya da geçmemiş elektrik, su, doğalgaz, tüm cep telefonları, gibi tüm faturaların ödenmesi hizmetidir. Bu hizmete konu olan kurum ve kuruluşlar, online olarak işlem yapabilmektedir. Pratik İşlem Fatura Ödeme Sistemi ödemelerinde bir diğer konu, bankalarca genellikle desteklenmeyen gecikmiş fatura ödeme seçeneğinin sunulmasıdır. Normal şartlarda kurumlar, gecikmiş faturaların sadece kendi veznelerine yatırılmasına izin verirken, Fatura Ödeme Sistemi, bu hizmeti bayileri aracılığı ile sağlayabilmektedir. Online olarak Banka anlaşmalı kurumların tahsilatlatı yapılabilir. İşlemler anında online gerçekleşmektedir. Anlaşma dışı kurumların tahsilatı yapılmamaktadır. Bölgesel olarak bayi yoğunluğu ve kurumlar dikkate alınarak bağlantıları yapılmaktadır. Fatura Ödeme Sistemi Fatura tahsilatı temsilcisi olabilmeniz için 6493 sayılı kanun ve yönetmeliğe uygun nitelikteki firmalara ve  kriterleri yerine getiren evrakalrını sorunsuz teslim edilen bütün başvuruları dikkatlice inceleyerek uygun gördüğü takdirde bayilik onayı vermektedir.

           Fatura Ödeme Sitemi BDDK  6493 sayılı kanun ile fatura ödeme sistemi çalışma şekli belirlenmiştir. Bu kanun ile online fatura tahsilatı yapan kuruluşların çalışma prensiplerini belirlemiştir. Örneğin bu kuruluşların banka anlaşması yapmış olmalarını zorunlu kılmıştır. Siz değerli müşterilerinin zamanını ve güvenliğini en üst noktaya taşıyarak online olarak sunulabilecek her türlü hizmeti ayağınıza getirmektedir. Bu konuda da Türkiye Cumhuriyeti’nin ticaret yasaları ile uluslarası anlaşmalarla belirlenmiş ilke ve etik değerlere bağlı olarak çalışmaktadır.