Sıkça Sorulan Sorular - Fatura Ödeme Sistemi, FÖS, Fatura Ödeme Sistemleri

Sıkça Sorulan Sorular

 Anasayfa / Sıkça Sorulan Sorular
Kredi Kartı ile bakiye ekleyebilir miyim ? ( Güvenli mi ? )
Kredi kartı kullanabilmeniz için öncelikle bizimle 1 Ay nakit olarak çalışmanız gerekmektedir. Daha sonra bayilik ekranlarınızdaki sözleşmemizi kaşeleyip imzalı olarak, kimlik fotokopisi, vergi levhası, imza sirkünü tarafımıza ıslak imzalı bir şekilde kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Yapılan bu işlemlerden sonra kontrolu sağlanıp tarafımızdan size dönüş yapılacak ve onaylanıp onaylanmadığının bilgisi verilmektedir. Bu işlemlerden sonra kredi kart işlemleriniz onaylanırsa kullanabilirsiniz. (Güvenlik Seviyesi: Sanal posumuz 3D ( 3D SECURTY ) güvencelidir.Uluslararası Güvenlik Platformu, sanal alışveriş işlemlerinin güvenliğinin arttırılmasi için Visa tarafından geliştirilmiş en gelişmiş sistemdir.Sistem uyarınca, sanal ödeme işlemi sırasında müşteriye bankası tarafından ödeme şifresi sorulmakta ve böylece kart sahibinin kimligi doğrulanmaktadir. Bu sayede yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmesi sağlanmaktadır.)
Faturalarımı kredi kartı ile ödeyebilir miyim ?
Kredi kartı ile fatura ödemelerinde 250 tl altı fatura ödemelerinde evraksız fatura ödemesi sağlayabilirsiniz. 250 tl üzeri fatura ödemelerinde ise kredi öncelikle müşterinizin kartından fatura tutarını çekip kendinize bakiye ekleyip daha sonrasında da müşterinizin faturasını ödeyebilirsiniz.
Nasıl bayilik oluşturabilirim ?
Bayilik için 'Bayimiz Olun' kısmından bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz ya da iletişim numaralarımızdan bizi arayarak bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

Bayilik için neler gereklidir ?
Bayimiz olabilmeniz için vergi levhanızın olması yeterlidir. Eğer vergi levhanız yok ise T.C kimlik numaranız ile bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz. Bayiliğiniz 24 saat içerisinde aktif olacaktır
Fatura Ödeme Sistemi'ne neden güvenmeliyim ?
Güven Group firmasına bağlı Fatura Ödeme Sistemi olarak 2007 yılından beri bulunduğumuz sektörde hizmet vermekteyiz . Türkiye geneli bizim ile aktif olarak çalışan 8000'e yakın bayimiz bulunmaktadır .Tüm bayilerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek amaçlı şirketimizin bünyesinde yazılım ve teknik destek ekibi hazırda bulundurmaktayız.Müşteri temsilcilerimizi en üst düzeyde yetiştirmekte ve kaliteli görüşmeler sağlamaktayız. Müşteri memnuniyeti adına ekranlarımızı her zaman güncel tuttuk ve tutmaya da devam ediyoruz. Fatura tahsilatı ve TL, Paket satışlarında en uygun fiyat listelerini vermeye çalışıyoruz . Çözüm odaklı çalışmaya özen gösteriyoruz. Güven kısmı için zamanla karşılıklı çalışarak ilerliyoruz Müşteriniz sizden yaptığı tüm işlemlerden memnun kaldıkça her zaman sizi tercih eder, sizde bu şekilde dönüşümler olduğu zaman bizden memnun kalırsınız. Bizde bunun için elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz. Ayrıca internet sitemizde firmamızın açık adresi bulunmaktadır ofisimize gelerek de yüz yüze görüşme sağlayabilir ve bayilik hakkında bilgi alabilirsiniz bu şekilde de bayiliğinizi oluşturabiliriz
Hangi operatörlerin yüklemelerini yapabiliyorsunuz ?
TL ve Paket yüklemelerinde bütün GSM operatörlerinin (TURKCELL, VODAFONE, AVEA, BIMCELL, PTTCEL ) yüklemelerini yapabilirsiniz .
Nasıl ödeme bildirimi yapabilirim ?
Sayfamızdaki sol kısımda bulunan menüde Ödeme/Fatura-Ödeme Bildir-Havale/Eft kısmından hani bankadan ne kadar havale yaptığınızı ve açıklama kısmına da hangi isimle havale yaptığınızı belirterek Ödeme Bildir butonuna bastığınızda en geç 15 dk içerisinde bakiyeniz onaylanacaktır.
Hangi bankalardan ödeme bildiriminde bulunabilirim ?
Toplamda 14 banka ile çalışmaktayız.Akbank,Albaraka,VakıfBank,DenizBank,Garanti,Yapı Kredi,Türkiye İş Bankası,PTT,Türkiye Finans Katılım bankası, Ziraat,Halkbank,Kuveyttürk,Finans Bank,Türk Ekonomi Bankası. İstediğiniz bankaya ödeme gönderebilirsiniz.
Ödeme bildirimleri kaç dakikada onaylanır ?
Ödeme bildirimleriniz en geç 15 dakika içerisinde onaylanmaktadır.
Yaptığım işlemleri nasıl takip edebilirim ?
Sistemimizden TL ve Paket işlemleri için 'Yükleme Raporu' fatura işlemleri için 'Fatura Raporu' kısımlarından yaptığınız onaylanmış,beklemede, iptal olan bütün işlemlerinizi kontrol edebilirsiniz.
TL ve Paket yüklemelerim kaç dakikada sonuçlanır ?
Yüklemeler operatörden anında gerçekleşir.
Yanlış TL ya da Paket yükledim iptal olur mu ?
Operatörden yapıldığı için İptal edilemez.
Yanlış fatura ödedim iptal olur mu ?
Fatura tahsilatları online olarak ödendiği için eğer ödenirse herahangi bir işlem yapılamamaktadır ama bize bildirdiğiniz takdirde faturanızın kontrolunu sağlanır ve ona göre işlem yapılır. Bu konudaki önerimiz faturaları dikkatli almanızdır.

Hangi kurumların faturalarını ödeyebiliyorsunuz ?
TELEKOMİNİKASYON,ELEKTRİK,DOĞALGAZ,SU,ORİFLAME,TV ,İNTERNET ,HGS,BAĞKUR,MOTORLU TAŞITLAR ÖDEMELERİ gibi kurumların tüm fatura ödemelerini ekranlarımızdan gerçekleştirebilirsiniz.
Fatura tahsilatları nasıl gerçekleşir ?
Fatura ödemeleri anlaşmalı kurumlarımız arasında olan faturalar online olarak gerçekleşmektedir. Anlaşmalı kurumlarımız arasında bulunmayan ancak ödemelerini yapabildiğimiz kurumlar gün içerisinde ödemeleri gerçekleşmektedir.
Fatura tahsilatı, TL ya da Paket yüklemeleriyle ilgili bir problem yaşarsam ne yapmalıyım ?
Müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz yada sistemimizden mesaj gönderebilirsiniz müşteri temsilcisi arkadaşlarımız size yardımcı olacaklardır.
Fatura tahsilatı yaptıktan sonra müşterime nasıl fatura dekontu verebilirim ?
Ekranlarımız bütün yazıcı tiplerine uygundur eğer bir yazıcınız var ise onu kullanabilirsiniz, yeni bir yazıcıya ihtiyacınız var ise bizim ekranlarımızdan slip yazıcı(58mm, 80mm) siparişi vererek yazıcınızı temin edebilirsiniz.
Sisteminize Statik IP ekleyebiliyor musunuz ?
Bize bildirdiğiniz takdirde Statik IP'nizi sisteme ekleyebiliriz.
Toptancı Bayisi olarak API yönlendirmesi yapabiliyor muyuz ?
Sayfamıza fatura ve kontör için API yönlendirmesi yapabilirsiniz.
Broşür ve Sticker gönderiyor musunuz ?
Bayiliğiniz onaylanıp bakiyenizi yatırdıktan sonra bizi arayıp, Broşür ve Sticker siparişi verebilirsiniz. Ücretsizdir. Kargo ile adresinize gönderilmektedir. Sadece kargo bedeli bakiyenizden düşer. 
Çalışma saatlerinizi öğrenebilir miyim ?
Bayilik ekranlarınızda 7/24 işlem yapabilirsiniz. İsterseniz kendiniz sayfanız için bir çalışma saati ayarlayabilirsiniz ,müşteri temsilcilerimize haftanın 6 günü sabah 8:30-22:00 Pazar günü ise sabah 09:00-21:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.
Size nasıl ulaşabilirim ?
0850 304 1 444 numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Haftanın 6 günü sabah 8:30-22:00 Pazar günü ise sabah 09:00-21:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.